گل‌آرایی ویژه حرم مطهر رضوی در ایام نوروز با 200 هزار شاخه گل تاریخ بارگذاری : 1397/12/28 سه‌شنبهمعاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی عنوان کرد

گل‌آرایی ویژه حرم مطهر رضوی در ایام نوروز با 200 هزار شاخه گل

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از گل‌آرایی ویژه اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی با 200 هزار بوته و شاخه گل طبیعی و مصنوعی در ایام نوروز خبر داد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین وبه نقل از خبرنگار آستان نیوز، سید خلیل منبتی در این باره به خبرنگار ما گفت: در آستانه فرا رسیدن سال جدید، حرم مطهر رضوی با استفاده از 200 هزار بوته و شاخه گل طبیعی و مصنوعی که بخش قابل توجه آن از طرف تولیدکنندگان گل و گیاه از سراسر کشور اهدا می‌شود، تزیین شده است.
وی بیان کرد: اقدامات اجرایی شامل احداث سازه داربستی، شن‌ریزی و همچنین نصب المان‌های گل 15 اسفند ماه آغاز شد و با پیگیری‌های مستمر 27 اسفندماه گل‌آرایی اماکن متبرکه به اتمام رسید.
منبتی افزود: در برنامه گل‌آرایی اماکن متبرکه علاوه بر مکان‌های مختلف حرم مطهر، صحن‌ها، بست‌ها، آبنماها، سقاخانه، دوربرگردان‌ها و مبادی ورودی نیز به طور ویژه تزئین و گل‌آرایی ‌شده است.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: هماهنگی‌های لازم با شهرداری صورت گرفته تا بحث گل‌آرایی اطراف حرم با نظارت و مشورت آنها انجام شود تا چشم‌اندازی‌ زیبا برای زائران نوروزی فراهم آوریم.
تعداد بازديد: 94
 
امتیاز دهی