خادمیاران البرزی در ایام نوروز به عیادت بیماران بستری در منزل می‌روند تاریخ بارگذاری : 1397/12/28 سه‌شنبهمدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز خبر داد

خادمیاران البرزی در ایام نوروز به عیادت بیماران بستری در منزل می‌روند

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز گفت: خادمیاران رضوی استان در ایام نوروز 98 به عیادت بیماران بستری در منازل می‌روند.
  عباس قاضی‌خوانی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، به برخی از برنامه‌های این دفتر نمایندگی در ایام نوروز 98 اشاره کرد و گفت: خادمیاران رضوی در این ایام با در دست داشتن پرچم متبرک رضوی از بیماران بستری در منازل عیادت و دلجویی می‌کنند.
وی تصریح کرد: در این طرح خادمیاران ضمن عیادت و دیدار با بیماران، حس زیارت بارگاه منور رضوی از راه دور را نیز فراهم می‌کنند، همچنین به خانواده‌های بیماران هدایایی تبرکی نیز اهدا خواهد شد.
وی عنوان کرد: همچنین خادمیاران رضوی در این ایام با حضور در منازل خانواده شهدا، یاد و خاطر شهدای والا مقام را گرامی می‌دارند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز افزود: خادمیاران رضوی در ایام نوروز با در دست داشتن پرچم متبرک امام علی بن موسی الرضا(ع) در سامانه‌های مسافربری ترمینال و راه‌آهن حضور یافته و مسافرانی را که قصد سفر به مشهدالرضا(ع) دارند، بدرقه می‌کنند.
قاضی‌خوانی گفت: همچنین با همت و مشارکت خیران یک هزار و 700 بسته سبد غذایی تهیه و بین محرومین و نیازمندان در سطح استان توزیع خواهد شد.
تعداد بازديد: 28
 
امتیاز دهی