تشرف بیش از 108 هزار زائر سالمند مشهدی به حرم رضوی تاریخ بارگذاری : 1397/12/18 شنبهدر طول 3 سال اخیر و در قالب طرح «یا معین‌الضعفاء(ع)» صورت گرفت؛

تشرف بیش از 108 هزار زائر سالمند مشهدی به حرم رضوی

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی اظهار کرد: در طول 3 سال اخیر بیش از 108 هزار زائر سالمند و ناتوان مشهدی از طریق طرح «یا معین‌الضعفاء» به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین وبه نقل از خبرنگار آستان نیوز، سید خلیل منبتی در این باره اظهار کرد: طرح یا معین الضعفاء که سه دهه از آغاز آن می‌گذرد امروزه دایره خدماتش نسبت به گذشته وسیع‌تر شده به طوری که سالانه پذیرای بیش از 30 هزار زائر سالمند و معلول است.
وی افزود: در این طرح خادمان بارگاه منور رضوی با شناسایی افراد سالمند و معلول شهر مشهد و روستاهای اطراف، زمینه تشرف این افراد را فراهم می‌آورند که زیارت پنجره فولاد صحن انقلاب، حضور در رواق دارالکرامه و اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی و بهره‌مندی از خوان با برکت امام رئوف از جمله برنامه‌های این طرح یک روزه به شمار می‌آید.
منبتی اضافه کرد: تشرف کاروان‌های زیارتی در قالب این طرح به همت خادمان اداره‌ امداد و تسهیلات زائران و با همکاری بخش صندلی چرخ‌دار، اداره‌ دربانان، اداره‌ انتظامات و اداره‌ نقلیه‌ حرم مطهر صورت می‌گیرد.
تعداد بازديد: 31
 
امتیاز دهی