1500غذای متبرک در روستاهای سنی‌نشین تربت جام توزیع شد تاریخ بارگذاری : 1397/9/1 پنجشنبههمزمان با هفته وحدت

1500غذای متبرک در روستاهای سنی‌نشین تربت جام توزیع شد

همزمان با هفته وحدت، به همت معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی یک هزار و ۵۰۰ پرس غذای متبرک مهمانسرای حضرت رضا(ع) در روستاهای سنی‌نشین تربت جام توزیع شد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از خبرنگار آستان نیوز، به همت معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی، عصر امروز، همزمان با هفته وحدت و میلاد رسول‌اکرم(ص) به روایت اهل سنت، ۱۵۰۰ پرس غذای گرم مهمانسرای امام رضا(ع) در روستای محروم و سنی نشین الله آباد تربت جام توزیع شد.
این اقدام در راستای افزایش وحدت و انسجام میان مذاهب اسلامی، با حضور خدام حرم رضوی، امام جماعت اهل سنت، مردم و دهیاری این روستا انجام شد.
حسین راست‌نژاد رئیس اداره امور تسهیلات زائران حرم مطهر رضوی این اقدام را فرصت مناسبی برای متنعم شدن اهالی این روستا از خوان متبرک حرم مطهر حضرت رضا(ع) عنوان کرد و گفت: این اقدام به منظور بهره‌مندی برادران اهل سنت به عنوان علاقه‌مندان و دلدادگان بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) از غذای گرم میهمانسرای حرم مطهر رضوی که به دلایل مختلف تاکنون این توفیق برای آنان حاصل نشده است، به عنوان تبرک و تیمن صورت می‌گیرد.
تعداد بازديد: 33
 
امتیاز دهی