200 هزار غذای نذری در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) حرم مطهر رضوی توزیع شد تاریخ بارگذاری : 1397/8/20 يكشنبهدهه پایانی ماه صفر

200 هزار غذای نذری در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) حرم مطهر رضوی توزیع شد

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی اظهار کرد: در دهه پایانی ماه صفر خادمان و خیران ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) با توزیع بیش از 200 هزار غذای نذری از زائران و مجاوران پذیرایی کردند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین ، سید خلیل منبتی معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت با کرامت به زائران و پیرو دستور تولیت آستان قدس رضوی برای تسهیل حضور زائران به ویژه قشر مستضعف در حرم مطهر رضوی، خادمان و خیران ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) از اربعین حسینی تا نخستین روز ماه ربیع الاول، 215 هزار پرس غذای نذری بین زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی توزیع کردند.
وی با بیان اینکه روزانه 10 هزار وعده غذایی در دو نوبت نهار و شام توزیع شد، افزود: این مراسم با مشارکت معاونت اماکن و جمعی از خیران ایستگاه باب الجواد(ع) و نیکوکاران اصفهانی و عراقی اجرا شد.
منبتی ادامه داد: ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) که در مناسبت‌های مختلف مذهبی سال از زائران امام رضا(ع) پذیرایی می‌کند، در نخستین روز ماه ربیع الاول نیز با مشارکت جمعی از خیران شهر بصره عراق 15 هزار غذا در بین زائران توزیع کردند.
لازم به یادآوری است، زائران بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) پس از اقامه نماز جماعت در ایستگاه صلواتی حضرت باب الجواد(ع) حضور یافته و خادمان آستان قدس رضوی با غذای متبرک از آنان استقبال کردند.
تعداد بازديد: 48
 
امتیاز دهی