160 خادم حرم رضوی در عرصه جهاد و خدمت تجلیل شدند تاریخ بارگذاری : 1397/7/18 چهارشنبهدر همایش «بانوی مومن انقلابی»

160 خادم حرم رضوی در عرصه جهاد و خدمت تجلیل شدند

در همایش «بانوی مومن انقلابی» از 160 خادم خواهر عرصه جهاد و خدمت در حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) تجلیل شد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از خبرنگار آستان نیوز، همایش «بانوی مومن انقلابی» با حضور خادمان یگان حفاظت و امنیت حرم مطهر رضوی  گردان امام جواد(ع) و خانواده شهدا عصر روز دوشنبه 16 مهرماه در سالن همایش‌های روابط عمومی آستان قدس رضوی برگزار شد.
در این مراسم نجاتیان مدیر اطلاعات یگان حفاظت و امنیت حرم مطهر رضوی با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران بانوان در تمامی عرصه‎‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی، نظامی و ... پیشتاز و پیشگام هستند، ابراز کرد: به لطف و عنایت خداوند بانوان فعال و انقلابی ما در مجموعه یگان ویژه حفاظت حرم مطهر رضوی حضور دارند و فعالیت‌های ارزنده‌ای را به زائران حضرت رضا(ع) ارائه می‌کنند.
وی گفت: سالانه زائران زیادی به حرم مطهر حضرت شمس الشموس(ع) مشرف می‌شوند که تعداد قابل توجهی از آنها بانوان هستند. الحمدالله خادمان خواهر حضرت رضا(ع) با عنوان بازرس در ورودی‌های حرم مطهر رضوی صبورانه و با انگیزه وظیفه خود را به انجام رسانده اند به گونه ای که تا این لحظه کوچکترین خدشه‌ای به امنیت حرم مطهر وارد نشده است. 
مدیر اطلاعات یگان حفاظت و امنیت حرم مطهر رضوی خاطرنشان کرد: خادمان یگان حفاظت و امنیت علاوه بر رعایت نکات امنیتی، تلاش می‌کنند تا حرمت و کرامت میهمانان بارگاه مقدس امام هشتم(ع) به بهترین وجه ممکن حفظ شود.
در ادامه این مراسم از 160 خادم برتر و پیشکسوت در عرصه جهاد و خدمت و خانواده شهدای والامقام از جمله شهیدان هریری، سخندان، عارفی، حسنی کارگر، آهنگرزاده و عظیمی تجلیل شد.
تعداد بازديد: 48
 
امتیاز دهی