2500 تن شیر در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) در هفتمین روز از ماه محرم توزیع شد تاریخ بارگذاری : 1397/6/27 سه‌شنبه

2500 تن شیر در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) در هفتمین روز از ماه محرم توزیع شد

در هفتمین روز از ماه محرم، 2500 تن شیر بین زائران و مجاوران در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) حرم رضوی توزیع شد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین ، مسئول ايستگاه صلواتي جواد الائمه(ع) به خبرنگار آستان نیوز گفت: همزمان با هفتمین روز ماه محرم و با مشارکت جمعی از نیکوکاران و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت(ع) 2500 تن شیر به نیت تبرک بین زائران و مجاوران در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) حرم مطهر توزیع شد.
صادق عقيلي افزود: همچنین به مناسبت ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) این ايستگاه صلواتي به مدت 5 شب و تا شام غریبان حسینی هر روز در سه وعده صبحانه، نهار و شام با 8 هزار وعده غذای متبرک از زائران و مجاوران عزادار پذیرایی می‌کند.
وی تصریح کرد: این ایستگاه پس از برگزاری سوگواری و عزاداری در رثای سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و شهدای کربلا از زائران حرم مطهر رضوی هنگام ورود و خروج عزاداران از صحن و سرای بارگاه منور امام هشتم(ع) با شیر و چای پذیرایی می‌کند.
مسئول ايستگاه صلواتي جواد الائمه(ع) ضمن تشكر از مشارکت معاونت اماكن متبركه و امور زائران آستان قدس رضوی براي ارائه خدمات و پذيرايي از زائران امام رضا(ع) افزود: در شب تاسوعا نیز ٨ هزار كاسه آش نذري توزيع خواهد شد و در روزهاي تاسوعا و عاشوراي امام حسين(ع) نیز از اذان صبح تا شام غريبان ميزبان عزاداران حسيني خواهيم بود.
تعداد بازديد: 74
 
امتیاز دهی