جشن ازدواج ۱۲ زوج لبنانی تاریخ بارگذاری : 1397/4/21 پنجشنبه

جشن ازدواج ۱۲ زوج لبنانی

مراسم جشن ازدواج ۱۲زوج لبنانی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از آستان نیوز، زوج‌های جوان لبنانی که فصل مشترک زندگی خود را در جوار بارگاه منور رضوی آغاز کردند، پس از جاری شدن خطبه عقد برای عرض ارادت به پابوسی امام رضا(ع) مشرف شدند.
یکی از این زوج‌های جوان مراسم ازدواج خود در جوار مضجع منور امام رئوف(ع) را باشکوه‌ترین لحظه زندگی عنوان کرد و گفت: 15 سال از آخرین تشرف من به مشهد مقدس می‌گذرد و در همان سفر از حضرت درخواست کردم تا سفر بعدی به اتفاق همسرم مشرف شوم.
علی عبدالله افزود: بعد از مدتی خواسته خود را فراموش کردم و اکنون بسیار خوشحال هستم که حضرت رضا(ع) دوستداران و زائران خود را فراموش نمی‌کند و همگان می‌توانند به این خوان بابرکت دعوت شوند.
وی ضمن قدردانی از توجه و تکریم خادمان این بارگاه مقدس تأکید کرد: ابتدا از خداوند و سپس از همه افرادی که زمینه این تشرف را فراهم آوردند سپاسگذارم و بابت این مراسم ازدواج از آستان قدس رضوی تشکر و قدردانی می‌کنم.
«رنیم وهبی» نیز که برای نخستین بار به حرم حضرت رضا(ع) مشرف می‌شود، گفت: هیچ وقت فکر نمی‌کردم مراسم عقد به این مبارکی در حرم مطهر رضوی داشته باشم، آرزویم این بود که عقدی باشکوه به وکالت امام رئوف و اتاق عقدی به بزرگی حرم مطهر داشته باشم.
وی بیان کرد: لحظه‌ای که عقد ما جاری شد آرزو کردم که دوباره توفیق زیارت حضرت رضا(ع) نصیبمان شود و از خود حضرت خواستم که این زیارت را برایمان تکرار کنند.
تعداد بازديد: 22
 
امتیاز دهی