تسهیل زیارت برای زائران پاکستانی حضرت رضا(ع) مورد تأکید است تاریخ بارگذاری : 1397/4/12 سه‌شنبهتولیت آستان قدس رضوی در دیدار با رئیس ستاد نیروی زمینی ارتش پاکستان:

تسهیل زیارت برای زائران پاکستانی حضرت رضا(ع) مورد تأکید است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: تسهیل زیارت برای زائران پاکستانی حضرت رضا(ع)، چه در پاکستان و چه در ایران مورد تأکید ما قرار دارد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با رئیس ستاد نیروی زمینی ارتش پاکستان با تأکید بر لزوم تسهیل شرایط زیارت زائران پاکستانی، خاطرنشان کرد: تسهیل زیارت برای زائران پاکستانی حضرت رضا(ع)، چه در پاکستان و چه در ایران مورد تأکید ما قرار دارد و تلاش می‌کنیم مسائلی مثل اسکان و تردد این زائران مشتاق تسهیل گردد.
وی افزود: زائران پاکستانی قبلاً وضعیت امنیتی نامناسبی داشتند، اما با تلاش دولت پاکستان زائران با آرامش به زیارت امام رضا(ع) می‌آیند که جای تقدیر دارد.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: وجود امنیت در مرزهای ایران و پاکستان به نفع هر دو کشور و منطقه است و مبارزه با جرائم سازمان یافته، مواد مخدر، تروریسم با هر شکلی که امنیت دو کشور را به خطر می‌اندازد، یک راهبرد ضروری و اساسی دوجانبه است.
تعداد بازديد: 61
 
امتیاز دهی