آمادگی 10000 خادم برای ارائه خدمت در روز عید سعید فطر تاریخ بارگذاری : 1397/3/25 جمعهمدیر امور خدمه حرم مطهر رضوی خبر داد؛

آمادگی 10000 خادم برای ارائه خدمت در روز عید سعید فطر

مدیر امور خدمه حرم مطهر رضوی گفت: در روز عید سعید فطر 10 هزار خادم به صورت کشیک و فوق العاده آماده خدمت به نمازگزاران و زائران خواهند بود.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین وبه نقل از آستان نیوز، محمد توکلی در گفت و گو با خبرنگار ما تصریح کرد: در این روز خدام بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) از ساعت 4 و نیم بامداد دسته بندی شده و هر یک مسئولیتی را برعهده دارند، نظم‌دهی، تعیین مسیر تردد و باز نگه داشتن آن‌ها و ارائه خدمات رفاهی و نظافتی از فعالیت‌هایی است که در این عید عزیز توسط خدام بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) انجام خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: همچون دیگر مراسم ویژه حرم مطهر رضوی همه سطوح اماکن متبرکه با 350 هزار مترمربع فرش توسط خادمان فرش حرم مطهر رضوی مفروش خواهد شد.
وی در ادامه گفت: در روز عید سعید فطر همه نیروها بسیج و فراخوان عمومی شده اند که از ساعت 4 و نیم صبح در حرم مطهر رضوی حضور یافته و تا پایان مراسم به ارائه خدمت می‌پردازند. همچنین 250 هزار بسته پذیرایی تاکنون برای نمازگزاران عید سعید فطر آماده‌سازی شده است.
تعداد بازديد: 47
 
امتیاز دهی