آمادگی کامل خادمان حرم رضوی برای میزبانی از زائران در شب‌های قدر تاریخ بارگذاری : 1397/3/13 يكشنبه

آمادگی کامل خادمان حرم رضوی برای میزبانی از زائران در شب‌های قدر

در آستانه شب‌های قدر خادمان بارگاه منور رضوی برای میزبانی هر چه بهتر از زائران و مجاوران آماده می‌شوند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، معاونت اماكن متبركه و امور زائرين در ماه مبارك رمضان به‌ويژه در شب‌های قدر فعاليت‌ها و خدمات فراوانی را برای رفاه زائران و مجاوران در نظر گرفته است كه از آن جمله می‌توان به طرح اكرام رضوی، توزيع افطاری سبك بين نمازگزاران و... اشاره کرد.
در شب‌های قدر ماه مبارك رمضان بيش از 1 ميليون و 500 هزار بطري آب معدني در بين زائران و مجاورين بارگاه منور رضوی كه برای شركت در مراسم این ایام به حرم مطهر رضوي مشرف شده‌اند توزيع می‌شود.
در شب‌های قدر 500 هزار كتاب منتخب ادعيه و اعمال شب های قدر در اماکن متبرکه توزیع خواهد شد. همچنین قرآن مجید در 8 برگ گردآوری شده است که ویژه مراسم احیاء و قرآن به سر گرفتن طراحی شده و در اختیار زائران قرار می‌گیرد.
خادمان بارگاه رضوی امسال نیز با توجه به تجربه سال های گذشته در طول مراسم شب‌های قدر برای آسایش هر چه بیشتر زائران امکان عبور و مرور از همه در‎های ورودی حرم مطهر رضوی را فراهم خواهند کرد.
در این شب‎های مبارک بیش از 100 پست توزیع پلاستیک کفش پیش از ورودی ‏های حرم مطهر رضوی تعبیه شده و به زائران و مجاوران عزیز خدمت‎رسانی خواهند کرد.
همچنین با پخش مراسم به صورت زنده با تلویزیون‌های پهن پیکر در دوربرگردان‎های اطراف حرم مطهر رضوی همه زائران می‌توانند از این مراسم معنوی استفاده کنند.
تعداد بازديد: 54
 
امتیاز دهی