پویش #سفره امام رضا(ع) راه‌اندازی شد تاریخ بارگذاری : 1397/3/12 شنبهبه همت معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی؛

پویش #سفره امام رضا(ع) راه‌اندازی شد

به همت معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان پویش #سفره امام رضا(ع) راه‌اندازی شد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین آستان نیوز، همزمان با ماه مبارک رمضان و با تاسی از سیره رضوی پویش #سفره امام رضا(ع) راه اندازی شد.
در این پویش که به منظور ترویج فرهنگ افطاری ساده و فراگیر راه اندازی شده است، مخاطبان می توانند تصاویر و ویدئوهای خود را با هشتگ سفره_ امام_ رضا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند یا آن ها را از طریق تمامی پیام رسان های داخلی به شناسه @sofreEmamReza یا سایت پویش به نشانی www.sofreEmamReza.ir ارسال کنند.
محله‌ها، حاشیه شهر، مساجد، مترو، بوستان‌ها، معابر عمومی و مراکز خرید از محل های افطاری دادن در این پویش معرفی شده است و افطاری هایی چون نان و پنیر و سبزی و خرما، چای و دمنوش و خرما، کوکو سیب زمینی، کوکوسبزی، سالاد اولویه، شله زرد، آش رشته، آش جو، سیب زمینی، تخم مرغ آب پز، آش عدس، بادمجان، شیربرنج، شامی، فرنی و حلوا از جمله افطاری های ساده پیشنهاد شده در این پویش است.
در این پویش جلب رحمت خدا، تقویت مشارکت اجتماعی در زمینه دینی و مردمی، تقویت احساس شادی و نشاط فردی و جمعی و ایجاد روحیه گذشت و ایثار بین مردم جامعه از جمله آثار افطاری دادن عنوان شده است.
جوایز برندگان این پویش 8 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس برای 8 نفر با یک همراه، 8 فرصت حضور در آیین غبارروبی بارگاه مطهر رضوی، 88 میهمانی بر سر سفره امام رضا(ع) و 888 هدیه متبرک آستان قدس رضوی پیش بینی شده است.
تعداد بازديد: 398
 
امتیاز دهی