تشرف 600 نفر از محرومان استان لرستان به حرم رضوی تاریخ بارگذاری : 1397/2/23 يكشنبه

تشرف 600 نفر از محرومان استان لرستان به حرم رضوی

در هفته پایانی ماه شعبان 600 نفر از محرومان و نیازمندان استان لرستان به حرم مطهر حضرت شمس الشموس(ع) مشرف شدند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، به همت گروه جهادی سربازان حضرت زینب(س) استان تهران 600 زائر محروم و نیازمند شهرستان نورآباد دلفان استان لرستان در قالب کاروان‌های زیارتی به پابوسی حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شدند.
یاراحمدی، مسئول این کاروان با اشاره به اینکه این گروه از زائران به مدت 3 روز در مشهدالرضا(ع) اقامت خواهند داشت، افزود: با توجه به اینکه این کاروان از گروه‌های مختلف سنی کودک، نوجوان، جوان و میانسال تشکیل شده است، سعی کردیم برنامه‌های مختلفی را برای هر گروه سنی تدارک و برنامه‌ریزی کنیم.
وی با اشاره به اینکه این گروه از زائران از موزه مرکزی آستان قدس رضوی بازدید کردند، افزود: بیش از 50 زائر دختر و پسر نیز جشن عبادت خود را در پایگاه شهید هاشمی نژاد حرم مطهر رضوی جشن گرفتند.
یاراحمدی ادامه داد: این گروه از زائران از برنامه‌های فرهنگی حرم مطهر رضوی همچون سخنرانی، بیان احکام، زیارت امین الله، دعای کمیل و .... بهره‌مندی شدند.
وی افزود: به همت معاونت امداد مستضعفان و معاونت اماکن متبرکه وامور زائرین آستان قدس رضوی 300 نفر از اعضای این کاروان میهمان میهمانسرای حضرت رضا(ع) شدند.
یاراحمدی منطقه نورآبا دلفا را یکی از شهرستان های محروم و کم برخوردار استان لرستان دانست و گفت: این روستا در دل کوه قرار دارد و از کمترین امکانات زیرساختی نیز محروم است، به طوری که بسیاری از این روستاها مشکل آب آشامیدنی دارند. خدا رو شکر می کنیم که امام رضا(ع) به گروه جهادی سربازان حضرت زینب(س) توفیق داد تا بتوانند خدمتی هرچند کوچک برای مردم این منطقه انجام دهد.
تعداد بازديد: 44
 
امتیاز دهی