چراغانی و آذین‌بندی حرم مطهر رضوی به مناسبت نیمه شعبان تاریخ بارگذاری : 1397/2/12 چهارشنبهرئیس اداره روشنایی حرم مطهر رضوی خبر داد؛

چراغانی و آذین‌بندی حرم مطهر رضوی به مناسبت نیمه شعبان

رئیس اداره روشنایی حرم مطهر رضوی از آذین‌بندی و چراغانی صحن‌ها و اماکن متبرکه به مناسبت سالروز ولادت حضرت صاحب الزمان(عج) خبر داد.
 

به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از آستان نیوز، مهدی حق‌طلب بیان کرد: به مناسبت اعیاد خجسته ماه شعبان و فرا رسیدن سالروز ولادت امام عصر حضرت مهدی(عج)، صحن‌های حرم مطهر رضوی با 50 هزار متر ریسهLED  در رنگ‌های زرد، قرمز و سبز نورآرایی شده است.
وی تصریح کرد: در این ایام همچنین در ایوان طلای صحن‎های جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی و آزادی به همت نیروهای افتخاری بخش روشنایی کتیبه‌هایی مزین به نام حضرت صاحب الزمان(عج) آماده و نصب شده است.
حق‌طلب افزود: مراحل تهیه، دوخت، گلدوزی، چاپ و نصب این کتیبه‎ها توسط خادمان افتخاری بخش روشنایی انجام شده است.
رئیس اداره روشنایی حرم مطهر رضوی، چراغانی و آذین بندی آسایشگاه‌ها و دفاتر حرم مطهر رضوی را از دیگر فعالیت‌های این اداره برشمرد و گفت: اداره روشنایی حرم مطهر رضوی که وظیفه طراحی و ساخت لوسترها، تعمیر و نگهداری و تنظیف آیینه‌کاری رواق‌های اماکن متبرکه را بر عهده دارد، در شب‌های ولادت امامان معصوم(ع) به‌طور ویژه به ارائه خدمات می‌پردازد.
تعداد بازديد: 39
 
امتیاز دهی