خادمان شمیم رضوان تجلیل شدند تاریخ بارگذاری : 1397/2/6 پنجشنبهبه مناسبت روز جانباز؛

خادمان شمیم رضوان تجلیل شدند

به مناسبت روز جانباز خادمان جانباز بخش «شمیم رضوان» حرم مطهر رضوی تجلیل شدند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائربن و به نقل از آستان نیوز، این مراسم با حضور بیش از 50 جانباز 70 درصد مشغول به کار در واحد «شمیم رضوان» و به همت معاونت اماکن متبرکه و امور زائران و با مشارکت معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی برگزار شد.  
این گروه از جانبازان بعد از حضور در حرم مطهر رضوی از سوی خادمان این بارگاه نورانی با اهدای گل مورد استقبال قرار گرفتند و پس از مراسم استقبال برای زیارت به پشت پنجره فولاد واقع در صحن انقلاب اسلامی هدایت شدند.
مسئول فرهنگی مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی امام خمینی(ره) در این مراسم گفت: خدمت در بارگاه منور رضوی توفیق بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و باید آن را غنیمت شمرد.
حجت‌الاسلام کریم دوان تصریح کرد: روز جانباز و میلاد فرخنده و مسعود حضرت ابوالفضل العباس(ع) فرصتی است برای تجلیل از مقام جانباز و از آنجا که امروز روز حضور جانبازان قطع نخاعی برای خدمت در بخش شمیم رضوان بود، این مراسم برای تجلیل از آن‌ها برگزار شد.
وی افزود: جانبازان افراد فداکاری هستند که برای دفاع از ارزش‌های اسلامی و دینی و دفاع از خاک وطن جان خود را به خطر انداختند و سال‌هاست که درد و رنج را به جان خریده‌اند و حضور در بارگاه منور رضوی و ارائه خدمت باعث تجدید قوا و خوشحالی آن‌ها می‌شود.
یادآور می‌شود؛ در این مراسم از بیش از 50 جانباز 70 درصد با اهدای لوح تقدیر و هدایای متبرک و نفیس تقدیر به عمل آمد.
تعداد بازديد: 35
 
امتیاز دهی