توزیع بیش از 1000000 پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد تاریخ بارگذاری : 1396/12/29 سه‌شنبهمعاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی خبر داد؛

توزیع بیش از 1000000 پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در تشریح فعالیت‎های نوروزی این معاونت از توزیع بیش از 1 میلیون پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد مقدس خبر داد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از آستان نیوز، سید خلیل منبتی با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز و حضور خیل عظیم زائران در حرم مطهر رضوی گفت: معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی حسب تاکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر توجه ویژه به رفاه حال زائران، دایره خدمتی خود را از بارگاه منور رضوی فراتر برده و در خارج از این فضای ملکوتی نیز به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدمت‎رسانی می‏کند.
وی در ادامه تصریح کرد: به همین منظور از 25 اسفندماه روزانه در 5 محور منتهی به شهر مقدس مشهد 40 هزار پرس صبحانه، 10 هزار پرس نهار و 6 هزار پرس شام در میان مسافران و زائران نوروزی مشهد مقدس توزیع می‎شود.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با بیان این مطلب که این طرح تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: محورهای فریمان، سرخس، کلات، تربت حیدریه و نیشابور از محورهایی هستند که خدام بارگاه منور رضوی در ایام نوروز میزبان زائران خواهند بود.
منبتی در پایان گفت: در این مدت بیش از 1 میلیون پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد میان زائران توزیع خواهد شد که به تفکیک 720 هزار پرس صبحانه، 180 هزار پرس نهار و 108 هزار پرس شام را شامل خواهد شد.
تعداد بازديد: 87
 
امتیاز دهی