زیارت اماکن متبرکه رابطه با خداوند را تقویت می‌کند تاریخ بارگذاری : 1396/11/21 شنبهزائر پاکستانی:

زیارت اماکن متبرکه رابطه با خداوند را تقویت می‌کند

زائر پاکستانی گفت: زیارت اماکن متبرکه موجب تقویت و توسعه رابطه با خداوند می‌‌شود و زائران را به کسب فضایل اخلاقی رهنمون می‌سازد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین وبه نقل از آستان نیوز، گروهی 40 نفره از دانشجویان دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع) از کشورهای پاکستان، هندوستان، اندونزی، عراق، تونس، افغانستان و بنگلادش ضمن توفیق زیارت حرم ثامن الحجج(ع) از موزه آستان قدس رضوی بازدید کردند.
گلسوره عیسی از سفر خود به شهر مقدس مشهد ابراز خرسندی و رضایت کرد و گفت: برای نخستین بار است که به این شهر سفر می‌کنم، شهر بزرگ مشهد علاوه بر زیارتی بودن مکان‌های دیدنی زیادی دارد که از برخی از آن‌ها دیدین کردیم و لذت بردیم.
وی تصریح کرد: پنجره فولاد در صحن انقلاب حرم مطهر علي بن موسي الرضا(ع) مكانی است که براي زائران از قداست خاصي برخوردار است و بسيار جلب توجه می‌کند. من هنگام ورود به حرم در اين محل به زيارت و كسب فيض پرداختم.
وی همچنین به بازدید از موزه آستان قدس رضوی و اشیاء نفیس و ارزشمند این مجموعه اشاره کرد و افزود: در این مجموعه با انواع قرآن‌های خطی و به ویژه قرآن‌هایی منتسب به خط ائمه اطهار(ع) که بسیار جذاب و خیره کننده بود، آشنا شدیم و بر علم و دانش ما افزوده شد.
ملکه باقری نیز یکی دیگر از دانشجویان این دانشگاه در حاشیه این تشرف اظهار کرد: به منظور تحصیل از کشور افغانستان به ایران سفر کرده و در رشته فلسفه و کلام در دانشگاه اهل بیت(ع) مشغول به تحصیل هستم.
وی که برای دومین بار است به حرم مشرف شده، گفت: خیلی وقت بود که آرزو داشتم به پابوسی امام رضا(ع) مشرف شوم، خدا را شاکرم که یک بار دیگر این توفیق نصیبم شده است.
باقری ادامه داد: خوشحالم که در این مکان معنوی حضور دارم و من هم زائر این امام همام هستم، زیارت حرم علی بن موسی الرضا(ع) به قلب انسان صفا و صمیمیت می‌دهد.
تعداد بازديد: 34
 
امتیاز دهی