گروهی از معلولان استان یزد به حرم مطهر رضوی مشرف شدند تاریخ بارگذاری : 1396/11/18 چهارشنبهدر ایام الله دهه فجر صورت گرفت:

گروهی از معلولان استان یزد به حرم مطهر رضوی مشرف شدند

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد گفت: در ایام الله دهه فجر 44 نفر از بیماران صعب العلاج و معلولان ذهنی و حرکتی این استان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین وبه نقل از آستان نیوز، محمدصالح جوکار با بیان این خبر ابراز کرد: همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 44 نفر از معلولان ذهنی و حرکتی با همکاری خیران مدرسه استثنائی معلولان ذهنی و حرکتی استان یزد در قالب کاروان مهر درخشان رضوی به حرم مطهر حضرت شمس الشموس(ع) مشرف شدند.
وی با بیان اینکه این گروه از زائران به مدت 3 روز در مشهدالرضا(ع) اقامت دارند، بیان کرد: کلیه تغذیه و پذیرایی این گروه با معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی است. همچنین این گروه از زائران یک وعده میهمان مهمانسرای حضرت رضا(ع) شدند.
صالح جوکار با اشاره به اینکه هماهنگی و اعزام این گروه از زائران به دلیل مشکلات و معلولیت‌های حرکتی و ذهنی کار سخت و دشواری است، بیان کرد: این زائران هنگامی که در فضای نورانی حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) قرار می گیرند صحنه‌های زیبایی به وجود می آید چرا که با تمام ناتوانی‌های ذهنی و حرکتی به خوبی نورانیت حرم رضوی را درک می‌کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد اعزام زائران معلول و ناتوان جسمی و حرکتی به حرم مطهر امام مهربانی‌ها را یکی از مهم‌ترین و زیباترین کار‌های فرهنگی این نمایندگی خواند و گفت: در ایام الله دهه فجر گروه‌های دیگری از زائران روشندل، قطع نخایی این استان به مشهدالرضا(ع) و حرم مطهر امام مهربانی‌ها مشرف خواهند شد.
تعداد بازديد: 27
 
امتیاز دهی