آمادگی همه بخش‌های اماكن متبركه حرم رضوی در مواجه با بارش برف تاریخ بارگذاری : 1396/11/9 دوشنبهدر مواجه با اولین بارش برف برای تسهیل تردد زائران صورت گرفت؛

آمادگی همه بخش‌های اماكن متبركه حرم رضوی در مواجه با بارش برف

با اولین بارش برف در زمستان امسال 30 هزار مترمربع کفپوش برای تسهیل تردد زائران در صحن‎های حرم مطهر رضوی مستقر شد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از آستان نیوز، رئيس اداره خدمات عمومي حرم مطهر رضوي گفت: با پيش‌بيني بارندگي از چند روز گذشته همه صحن‌هاي حرم مطهر رضوي مجهز به كفپوش شده و بالغ بر 30 هزار مترمربع از مسيرهاي تردد زائران در حرم مطهر حضرت علي بن موسي الرضا(ع) با اين تجهيزات پوشيده شد.
محمدرضا سبزعلي با تذكر اين مطلب كه زائران گرامي در هنگام بارش برف سعي كنند مسير تردد خود را از روي كفپوش ها انتخاب نمایند، افزود: اداره خدمات عمومي با کمک ديگر بخش هاي اماكن متبركه در ابتداي فصل سرما آمادگي هاي لازم را براي مواجه با برودت آب و هوا پيدا كرده است و همه روزه اطلاعات هواشناسی از ايستگاه هاي هواشناسي دريافت و به ديگر بخش ها براي لحاظ در تصميمات خود ارسال مي شود.
رئيس اداره خدمات عمومي حرم مطهر رضوي با اشاره به احتمال بارندگی شدیدتر برف در زمستان افزود: همه برف روب‌ها و اپراتورهاي اين بخش به حال آماده باش در خواهند آمد و برای رفاه تردد زائران مسير رفت و آمد اين عزيزان با كفپوش پوشيده مي شود.
وی ابراز کرد: خادمان حضرت رضا(ع) فضای رواق های اماکن متبرک را با سیستم گرمایشی آماده میزبانی از زائران و مجاوران امام هشتم (ع) کرده اند.
گفتنی است؛ با توجه به سرد بودن هوا، خادمان حرم مطهر رضوی آمادگی‎های لازم برای حضور زائران در ایام فاطمیه را تدارک دیده‌اند، لذا همه مراسم‏‌ها طبق برنامه‌‏ریزی پیش‌بینی شده اجرا خواهد شد.
تعداد بازديد: 108
 
امتیاز دهی