میزبانی از زائران بارگاه منور رضوی در ایستگاه باب الجواد(ع) تاریخ بارگذاری : 1396/9/9 پنجشنبه

میزبانی از زائران بارگاه منور رضوی در ایستگاه باب الجواد(ع)

همزمان با آغاز امامت امام مهدی(عج)، ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) حرم مطهر رضوی از زائران و مجاوران این بارگاه مطهر پذیرایی کرد.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، مسئول ايستگاه صلواتي جواد الائمه(ع) استقبال از زائران حضرت رضا (ع) در مناسبت‌های مختلف را از اهداف برپایی این ایستگاه دانست و تصريح كرد: تلاش داریم تا از این طریق به نوعی عشق و علاقه خود را به اهل بیت علیهم سلام خصوصا امام مهدی(عج) و حضرت رضا(ع) نشان دهیم تا یادآوری کنیم که با گذشت زمان ارادت ما نسبت به این خاندان ذره‌ای کم نمی‌شود.
صادق عقيلي گفت: به همین بهانه و با حمايت بانيان و خيران در این روز مبارک با توزیع 4000 هزار پرس ماکارانی 1000عدد کیک و شیر ميزبان بیش از 5 هزار زائر و مجاور بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) بوديم.
وی ضمن قدردانی از حمایت‌های معاونت اماکن متبرکه و روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی افزود: بیش از ٥٠ سال است که با مساعدت‌های خیران و نیکوکاران نیک اندیش توفیق خدمت‌گزاری به زوار حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) به ما ارزانی شده است.
وی اظهار کرد: همچنین به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) مصادف با 17 ربیع نیز میزبان زائران خواهیم بود.
تعداد بازديد: 16
 
امتیاز دهی