اعزام گروهی از جانبازان از حرم مطهر رضوی به عتبات عالیات تاریخ بارگذاری : 1396/4/24 شنبه

اعزام گروهی از جانبازان از حرم مطهر رضوی به عتبات عالیات

گروهی از جانبازان مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) از حرم مطهر رضوی به عتبات عالیات اعزام شدند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین وبه نقل از آستان نیوز، این گروه متشکل از 162 نفر از جانبازان سرافراز و خانواده‌هایشان بودند که طی مراسمی که در رواق دارالهدایه واقع در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار شد، عازم کربلای معلی شدند.
از این تعداد 30 نفر جانباز 70 درصد و 20 نفر هم جانباز قطع عضو و روشندل بودند که به دعوت سپاه پاسداران برای زیارت به عتبات عالیات اعزام شدند که تعدادی از این جانبازان برای نخستین بار توفیق تشرف به عتبات عالیات را پیدا کرده‌اند و زیارت اولی محسوب می‌شوند.
این گروه پس از بهره‌مندی از برنامه‌های فرهنگی آستان قدس رضوی، برای عرض ادب به ساحت قدسی امام الرئوف علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، زیارت و وداع با حضرت به اماکن زیارتی حرم مطهر رضوی مشرف شدند.  
قرائت زیارت امین‌الله، اجرای برنامه‌های مداحی و ذکر توسل و مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) از جمله برنامه‌هایی بود که برای این گروه از جانبازان مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) به اجرا درآمد.
گفتنی است؛ این جانبازان و خانواده‌های آنان بعد از برگزاری مراسم وداع برای اعزام به عتبات عالیات به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد منتقل شدند و شهر مقدس مشهد را به مقصد عراق ترک کردند.
تعداد بازديد: 31
 
امتیاز دهی