مفروش کردن حرم مطهر رضوی توسط فعالان راهپیمایی جهانی اربعین تاریخ بارگذاری : 1396/4/17 شنبهبه نیابت از حضرت آیت الله سیستانی صورت گرفت؛

مفروش کردن حرم مطهر رضوی توسط فعالان راهپیمایی جهانی اربعین

عصر امروز، به نیابت از حضرت آیت الله سیستانی، جمعی از فعالان راهپیمایی اربعین با حضور در صحن جامع رضوی اقدام به مفروش کردن این صحن کردند.
 
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، گردهمایی دو روزه فعالان مردمی اربعین حسینی به میزبانی آستان قدس رضوی در تالار قدس حرم مطهر رضوی با حضور شخصیت‌هایی همچون تولیت آستان قدس رضوی، آیت الله جزایری؛ نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، حاج حسین یکتا؛ مسئول ستاد خدمت رسانی آستان قدس رضوی در اربعین حسینی؛ سید حمید حسینی؛ دبیرکل اتحادیه رادیو وتلویزیون‌های عراق و جمعی از موکب‌داران و فعالان راهپیمایی جهانی اربعین برگزار شد.
 در این گردهمایی، در کمیسیون‌های تخصصی به موضوعات مختلفی همچون اسکان، حمل و نقل، فرصت‌ها و تهدیدهای راهپیمایی جهانی اربعین ، فرهنگی، هنری، تبلیغ، استقبال از زائران و سایر موضوعات پرداخته شد.
در نهایت صبح امروز، مراسم اختتامیه این گردهمایی برگزار و از تندیس راهپیمایی جهانی اربعین رونمایی شد.
همچنین عصر امروز، جمعی از فعالان مردمی راهپیمایی اربعین به عنوان خادمان افتخاری حضرت رضا علیه السلام با حضور در صحن جامع رضوی اقدام به مفروش کردن این صحن کردند. این اقدام به نیابت از حضرت آیت الله سیستانی صورت گرفت.
تعداد بازديد: 42
 
امتیاز دهی